پرکن تیوپ دستی

پرکن تیوپ دستی دستگاهی کاربردی است که جهت پرکردن انواع تیوپ‌ به صورت دستی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این وسیله یکی از ساده‌ترین تیوب پرکن‌های موجود در بازار است که نسبت به سایر دستگاه‌های مشابه با قیمت کمتری به فروش می‌رسد اما سرعت پرکردن تیوپ‌ها نیز در آن کمتر است.

دستگاه پرکن تیوب اتوماتیک
برای خرید انواع تیوب پرکن دستی با بالاترین کیفیت و خدمات پس از فروش کلیک کنید.
Product image gallery

گالری تصاویر محصول

پرکن تیوب دستی چیست؟

پرکن تیوپ دستی دستگاهی کاربردی است که برای پر کردن انواع مایعات به صورت دستی مورد استفاده قرار می‌گیرد. دستگاه پرکن تیوب دستی، به صورت پنوماتیک و پدالی به وسیله برق تک فاز فعالیت می‌کند. با این وسیله می‌توان علاوه بر انواع مایعات غلیظ مانند کرم، عسل و گریس، انواع پماد و دارو را نیز پر کرد. استفاده از ماشین پرکن تیوپ دستی بدون وجود دستگاه دوخت تیوپ پدالی امکان‌پذیر نیست. در واقع می‌توان گفت شما کنار تیوپ پر کن دستی نیازمند یک تیوپ‌ پدالی خواهید بود تا انتهای تیوپ‌ها را بدوزید.

مزایای خرید تیوپ پرکن دستی از تیسفون

اگر به دنبال یک مجموعه معتبر هستید که در زمینه فروش تیوپ پرکن دستی فعالیت داشته باشد ما تیسفون را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در تیسفون امکان خرید تیوب پرکن دستی با قیمتی مناسب فراهم است تا شما بتوانید در قبال پرداخت هزینه‌ای مناسب یک محصول اصیل و با کیفیت را خریداری کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت تیوپ پرکن دستی تیسفون و دریافت مشاوره رایگان کافی است با متخصصان ما تماس حاصل کنید.