تیوپ پرکن لمینت

تیوب پرکن لمینت یکی از انواع تیوب پرکن‌های کاربردی موجود است که به دلیل دارا بودن بدنه‌ای از جنس لمینت بدین نام شناخته می‌شود.

بدنه لمینتی دستگاه تیوپ پرکن لمینت آن را به گزینه‌ای مناسب برای پرکردن انواع تیوپ‌ حاوی مواد شیمیایی و آرایشی، مواد بهداشتی، مواد دارویی و … تبدیل کرده است.

دستگاه پرکن تیوب اتوماتیک
برای خرید انواع تیوب پرکن لمینت با بالاترین کیفیت و خدمات پس از فروش کلیک کنید.
Product image gallery

گالری تصاویر محصول

تیوپ پرکن لمینت چیست؟

تیوپ پرکن لمینت دستگاهی کاربردی است که برای پرکردن تیوپ‌ به خصوص در صنایع دارویی و غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه ابتدا با استفاده از دوخت اولتراسونیک به پرس کردن انتهای تیوپ می‌پردازد و سپس برش‌دهی ضایعات را آغاز می‌کند. این دستگاه می‌تواند در یک ساعت حداقل هزار تیوپ‌ را پرکند. در صنایع مختلف انواع خمیردندان، کرم و مواد خوراکی و دارویی را با این دستگاه پر می‌کنند.

استفاده از قطعات استیل و الومینیوم در ساخت ماشین پرکن تیوب لمینت باعث شده تا این وسیله در تماس با مواد غذایی و خوراکی هیچ واکنش شیمیایی از خود نشان ندهد.

مزایای خرید تیوپ‌ پرکن لمینت از تیسفون

تیسفون یکی از معتبرترین مجموعه‌های فعال در زمینه فروش دستگاه تیوپ پرکن لمینت محسوب می‌شود.

خرید دستگاه تیوب پرکن لمینت از این مجموعه به شما این امکان را خواهد داد تا با پرداخت هزینه‌ای مناسب یکی از بهترین تیوب پرکن‌های بازار را برای خود خریداری کنید.

از مهم‌ترین مزایای خرید ماشین تیو‌پ‌ پرکن لمینت از تیسفون می‌توانیم به تضمین اصالت و کیفیت محصول، ارائه خدمات پس از فروشی، قیمت مناسب و مشاوره رایگان اشاره کنیم. جهت دریافت مشاوره رایگان از متخصصان ما و اطلاع یافتن از قیمت تیوپ‌ پرکن لمینت همین حالا تماس بگیرید.