تیوپ پرکن نیمه اتوماتیک

تیوپ پرکن نیمه اتوماتیک یک دستگاه تیوپ‌ پرکن کاربردی و محبوب محسوب می‌شود که در صنایع مختلف کاربرد دارد. این دستگاه نسبت به تیوپ‌ پرکن دستی گران‌تر و نسبت به تیوپ‌ پرکن اتوماتیک ارزان‌‌تر است.

دستگاه پرکن تیوب اتوماتیک
برای خرید انواع تیوب پرکن نیمه اتوماتیک با بالاترین کیفیت و خدمات پس از فروش کلیک کنید.
Product image gallery

گالری تصاویر محصول

تیوپ پرکن نیمه اتوماتیک چیست؟

تیوپ پرکن نیمه اتوماتیک دستگاهی است که برای پر کردن و بسته‌بندی انواع مایعات، ژل‌ها و کرم‌ها در تیوب‌های پلاستیکی، لمینت یا آلومینیومی به کار می‌رود. این دستگاه‌ها در مقایسه با نوع تمام اتوماتیک، نیاز به دخالت بیشتر اپراتور دارند، اما مزایایی از جمله قیمت پایین‌تر، اشغال فضای کمتر و تنوع بیشتر در نوع و سایز تیوب‌های قابل استفاده محبوبیت آن‌ها را افزایش داده است.

در دستگاه تیوپ پرکن نیمه اتوماتیک، اپراتور وظیفه قرار دادن تیوب خالی در جایگاه مخصوص، تنظیم وزن یا حجم محصول مورد نظر و همچنین فعال کردن سیکل پر کردن را بر عهده دارد. پس از پر شدن تیوب، اپراتور آن را از جایگاه خارج کرده و به مرحله بعدی بسته‌بندی، مانند دوخت منتقل می‌کند.

تیسفون بهترین مرکز فروش تیوپ پرکن نیمه اتوماتیک

حالا که با ماشین تیو‌پ‌ پرکن نیمه اتوماتیک آشنا شدید، ممکن است این سوال در ذهن شما شکل بگیرد که برای خرید این محصول بهتر است کدام مجموعه را انتخاب کرد؟

توصیه ما به تمامی افرادی که در پی خرید تیوپ پرکن نیمه اتوماتیک با قیمتی مناسب و تضمین اصالت و کیفیت هستند این است که تیسفون را برای ثبت سفارش انتخاب کنند. مناسب بودن قیمت تیوپ پرکن نیمه اتوماتیک در این مجموعه، گارانتی خدمات پس از فروش و همچنین ارائه مشاوره رایگان قبل از خرید تقاضا برای خرید این محصول را از این مجموعه افزایش داده است.