Tisfon

دستگاه پرکن تیوپ

معتبرترین دستگاه تیوب پرکن

دستگاه پر کن تیوپ
خدمات پس از فروش
Tisfon
مشاوره فنی

پرکن تیوپ

پرکن تیوپ یکی از کاربردی‌ترین دستگاه‌ها برای بسته‌بندی مواد در صنایع مختلف محسوب می‌شود‌ که نقش بسیار زیادی در افزایش ماندگاری انواع مواد ایفا می‌کند. استفاده از تیوپ پرکن در صنایع بهداشتی، غذایی، دارویی، شیمیایی و … باعث شده تا این دستگاه را یکی از بهترین ابزارآلات صنعتی در خدمت انسان بنامند.

FT502x

پرکن تیوب تک رنگ برای تیوب های پلاستیکی و لمینیت با سرعت حداکثر 50 تا بر دقیقه

 

  • انواع خمیردندان
  • انواع ژل مو
  • انواع شامپو
  • انواع رنگ مو
  • انواع پماد های آرایشی بهداشتی
  • انواع چسب های سیلیکون و شیمیائی
FT600T MULTICOLOR

پرکن تیوب دو رنگ برای تیوب های پلاستیکی و لمینیت با سرعت حداکثر 60 تیوب در دقیقه.


موادی که توسط این دستگاه پرکن تیوب چه رقیق و چه غلیظ می توان پر نمود کاربردهای صنعتی و شیمیایی دارند:

1-انواع خمیردندان تک رنگ

2-انواع مواد غذایی مانند شکلات ،ترشک،عسل،…

3-انواع ژل مو

4-انواع شامپو

5-انواع رنگ مو

6-انواع پماد های آرایشی بهداشتی و داروئی

7-انواع چسب های سیلیکون و شیمیائی

FT600T

پرکن تیوب برای تیوب های پلاستیکی و لمینیت با سرعت حداکثر 60 تیوب در دقیقه

موادی که توسط این دستگاه پرکن تیوب چه رقیق و چه غلیظ می توان پر نمود کاربردهای صنعتی و شیمیایی دارند:

1-انواع خمیردندان تک رنگ

2-انواع مواد غذایی مانند شکلات ،ترشک،عسل،…

3-انواع ژل مو

4-انواع شامپو

5-انواع رنگ مو

6-انواع پماد های آرایشی بهداشتی و داروئی

7-انواع چسب های سیلیکون و شیمیائی

FT300

پرکن تیوب تک رنگ دستی مناسب برای تیوب های پلاستیکی و لمینیت با سرعت حداکثر 30 تا بر دقیقه

کیفیت بالا با هزینه مناسب

با دستگاه پرکن تیوب سری 300 تیسفون می توان محصولات مانند:

کرم، پماد خمیردندان، ژل و سایر محصولات مشابه را بدون هوا، با دوز دقیق و کاملا خودکار در تیوب پر کرد.

– تیوب گذار دستی

انواع دستگاه تیوپ پرکن

انواع دستگاه تیوپ پرکن

تیوب پرکن انواع مختلفی دارد که هر کدام عملکرد متفاوتی داشته و نسبت به دیگری مزایا و معایب متفاوتی دارند. این دستگاه‌ها عبارتند از:

  • دستگاه تیوپ پرکن دستی
  • دستگاه تیوپ پرکن نیمه اتوماتیک
  • دستگاه تیوپ پرکن اتوماتیک

دستگاه تیوب پر کن دستی یکی از ساده‌ترین دستگاه‌های پرکن تیوب محسوب می‌شود که برای پر کردن انواع مایعات غلیظ به صورت دستی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این دستگاه بیشتر برای پر کردن کرم‌ها، عسل، گریس، شیره و دیگر مایعات غلیظ و نیمه رقیق مورد استفاده قرار می‌گیرند. در این دستگاه فرایند دو‌خت و پرس تیوب به صورت فشاری و پنوماتیک توسط پدال انجام می‌گیرد، به همین دلیل ضروری است در کنار خرید ماشین تیوپ پرکن یک ماشین دوخت هم خریداری کنید.

دستگاه تیوپ پرکن نیمه اتوماتیک وسیله‌ای است که نسبت به نمونه‌های دستی پیشرفته‌تر بوده و با قیمتی بالاتر به فروش می‌رسد. در این دستگاه یک اپراتور وجود دارد که به قرار دادن و برداشتن تیوپ‌ از دستگاه کمک می‌کند. این دستگاه با برق تک فاز فعالیت می‌کند و نسبت به نمونه‌های دستی سریع‌تر است.

ماشین تیوپ پر کن اتوماتیک، نوع پیشرفته و کاملا سریع این دستگاه است که با قیمتی بالاتر نسبت به دو نمونه قبلی به فروش می‌رسد. این دستگاه بدون دخالت انسان تمامی اقدامات لازم را برای بسته‌بندی و پرکردن انواع تیو‌پ‌ انجام میدهد و می‌تواند در هر دقیقه حدودا 50 الی 150 تیوب را پر کند.

Price

قیمت دستگاه پرکن تیوپ

قیمت تیوپ پر کن را نوع دستگاه، اندازه، برند سازنده و ویژگی‌های آن مشخص می‌کند. جالب است بدانید حتی مجموعه‌ای که وظیفه فروش دستگاه پرکن تیوپ را برعهده دارد نیز می‌تواند بر روی قیمت نهایی اثر بگذارد.

Advantages

مزایای خرید دستگاه پرکن تیوپ از تیسفون

ما در تیسفون به کمک یک تیم خبره و حرفه‌ای شرایطی را فراهم کرده‌ایم تا شما به راحتی بتوانید انواع دستگاه تیوپ پرکن را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت خریداری کنید.

از مهم‌ترین مزایای خرید دستگاه پرکن تیوپ از تیسفون می‌توانیم به هزینه مناسب، مشاوره رایگان قبل از خرید، تضمین کیفیت و اصالت و تنوع بالای محصولات اشاره کرد.

Tube filling machine

دستگاه تیوپ پرکن چیست؟

دستگاه تیوب پرکن یکی از کاربردی‌ترین دستگاه‌هایی است که در صنعت برای پر کردن مایعات غلیظ به خصوص مایعات غلیظی که حاوی ذرات جامد مثل مواد کرمی، مواد آرایشی و بهداشتی، محصولات شیمیایی، انواع کرم و شامپو، لوسیون‌ها، چسب‌ها، محصولات خوراکی و ‌… هستند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. پرکن تیوپ علاوه بر زیبایی بخشیدن به بسته‌بندی محصولات به افزایش ماندگاری آن‌ها نیز کمک شایانی می‌کند، به همین دلیل بسیار مورد توجه قرار گرفته است. تیوپ پرکن را با استفاده از متریالی مانند پلاستیک، آلومینیوم و لمینت می‌سازند تا بسته به محصول مورد نظر بتوانند از آن در صنایع مختلف استفاده کنند. به عنوان مثال ویژگی‌های شیمیایی چسب باعث می‌شود تا نیاز باشد در هنگام بسته‌بندی این محصول از تیوپ پر کن آلومینومی استفاده شود.

مشخصات فنی دستگاه تیوپ پرکن

دستگاه تیوب پرکن به دلیل استفاده از سلیندر پیستون می‌تواند با سرعتی بالا مواد پرشونده را به طور دقیق تنظیم کرده و از هدرروی بیشتر محصولات جلوگیری کند.

جالب است بدانید که استفاده از متریال مرغوب در ساخت این دستگاه باعث شده تا در اثر تماس با سایر محصولات هیچ تغییری در آن ایجاد نشود.

لازم به ذکر است که تیوب پرکن منتخب باید برای محصول مورد نظر شما مناسب شده باشد تا ترکیبات شیمیایی محصول منتخب به بدنه دستگاه آسیب نزند و عمر آن را کاهش ندهد.

دستگاه پرکن تیوب