مهر 4, 1397 محصولات شرکت بدون دیدگاه

ماشین ها ی تیوب پر کن چه خودکار چه نیمه خودکار برای  پر کردن تیوبهای مواد غذائی،آرایشی بهداشتی،داروئی ،شیمیایی،صنایع چسب و رنگ و رزین مانند انواع شکلات،رنگ مو،کرم،خمیردندان،ژل،پماد،چسب و

دستگاه پرکن تیوب

ماشین‌های تیوب پرکن، چه خودکار و چه نیمه خودکار، برای پر کردن تیوب‌ها کاربرد دارند که پس از انجام عملیات پر کردن، انتهای تیوب را  می بندند. این ماشین‌ها از بخش‌های مختلفی همچون، مخزن تیوب‌، سامانه راهنمایی تیوب‌به سمت بخش پرکن ،مرتب کردن جهت تیوب ، بخش پرکن، ته بند  و تاریخ زن تیوب‌ مجهزند .
 تمامی این بخش‌ها در پشت یک حفاظ شفاف ایمنی واقع شده‌اند که کاربر دستگاه را از هر گونه تصادف و یا صدمات احتمالی به دور نگه می دارد. به محض این که کاربر در حفاظ را باز می کند، ماشین به صورت خودکار از کار باز می ایستد. تمامی دستورات احتمالی که کاربر باید به ماشین بدهد، از قبیل روشن کردن، خاموش کردن، سرعت دستگاه و درجه حرارت دوخت ته تیوب‌ها، از پنل کنترل انجام می پذیرند.
بخش‌هایی از دستگاه که مستقیما با مواد در تماس هستند،‌ تماما از جنیس فولاد ضد زنگ و ضد اسید ساخته شده‌اند که باعث عمر طولانی قطعات و عدم واکنش و تاثیر بر مواد شده است.

دستگاه پرکن تیوب لمینیت

دستگاه تیوپ پرکن FT501
پرکن تیوب لامینیت و پلاستیکی 

برند مریدنت شرکت پاکشو

بوته یاس ارس

پاکشو، عراق

چسب بل

ساویز

شکلات شوکوپارس

کیمیا فارمد گیتی گستر

آسادارو

برند سیگنال شرکت اکتیو

برند سیگنال