دستگاه پرکن تیوب
شهریور 16, 1400 بلاگ بدون دیدگاه

1.دستگاه پرکن تیوب چیست؟

برای پر کردن انواع مختلف تیوب های آلومینیومی و لیمینت پلاستیک  از دستگاه پرکن تیوب FT600X مهندسی فروهر تیسفون می توان استفاده نمود.

این  دستگاه می تواند برای صنعت های مختلف مانند آرایشی بهداشتی ها ، داروسازی ، غذایی، رنگ و رزین کاربردی باشد و طیف وسیعی از محصولات تولیدی را مانند انواع خمیر دندان های تک رنگ و دو رنگ ، انواع کرم های آرایشی بهداشتی ، پماد داروئی ،انواع خوراکی ها مثل عسل ، شکلات و لواشک و انواع چسب های سیلیکونی و حلالی و گریس ها  را با این دستگاه به راحتی پر نمود .

دستگاه های پرکن تیوب FT600X باعث می شود که همه چیز در طول روند پر کردن تیوب به صورت اتوماتیک و بی نقص اتفاق بیفتد.

   2.مزایای دستگاه پرکن تیوب چیست؟

یکی از عوامل مهمی که همه بر ان توافق دارند این است که بسته بندی جنبه مهمی از تجارت است.

  یک بسته بندی نا مناسب می تواند به سرعت بازار هدف را از ما دور نماید .در صنعت داروسازی بسته بندی دارای اهمیت بسیار زیادی است که باید به آن  توجه ویژه شود.

برای فروش بهتر و بیشتر محصول باید آنها را به خوبی بسته بندی کنید.هرچه محصول از نظر زیبایی جذابیت بیشتری داشته باشد ، به احتمال زیاد فروش بالاتری خواهد داشت.بنابراین ، هیچ دلیلی باقی نمی ماند که دستگاه پرکن تیوب ما را انتخاب نکنید.شما دلایل بسیاری برای انتخاب دستگاه پرکن تیوب FT600X ما دارید شامل کیفیت و دقت در عملکرد و کمک با افزایش فروش با محصول تولید شده جذاب و بی نقص